
Гіперекстензія зі змінним кутом (ПС-19)
10 503 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: ПС-19
Гіперекстензія зі змінним кутом (професійна серія)
Артикул: ПС-19
Інші назви: тренажер екстензія, екзистенція, гіперекстензія. гіпер екзистенція, лава, гіпер регульований, тренажер для попереку
Спеціалізоване обладнання, необхідне будь-якому тренажерному залу. Вправи на гіперекстензії служать для розвитку прямих м'язів спини, сідничних м'язів і згиначів стегна. В результаті тренування цих м'язів знижується ризик травми хребта та сухожилля, підвищується загальна працездатність.
Залежно від положення опори і здатності сконцентрувати зусилля, ви більше навантажуватимете або біцепс стегна, або розгинач спини.
Обмеження:
за вагою користувача – 200 кг;
Характеристики тренажера:
Кут нахилу: регулюється від 45 до 5 градусів
Д * Ш * В: 113 * 62 * (75-100см);
Регулювання упорів для стегон дозволяє комфортно влаштуватися атлету зі зростом від 150 до 200 см
Відстань від платформи до верхнього краю подушки регулюється - від 81 до 116 см, з кроком 5 см
Додатковий притиск дозволяє ПОВНІСТЮ прибирати люфт регульованого елемента
Стандартний колір оббивки: чорний;
Стандартний колір фарбування: чорний, сірий;
Кут нахилу, висота, довжина лавочки, колір оббивки, фарбування тощо. параметри – можуть бути змінені за бажанням клієнта;
Вага тренажера: 30 кг
Матеріал: профільна Труба 60*60*2; 50*50*3
Можливо замовити інший варіант гіперекстензії (див. Домашня серія)
Також продаємо інше обладнання для домашніх та спеціалізованих тренажерних залів; спортивний інвентар - гантелі, штанги, млинці, грифи, і багато-багато іншого - звертайтеся!
Доставка в БУДЬ-ЯКЕ місто України!
Нагадуємо: гроші, вкладені у власне здоров'я, завжди себе окупають.
| Основные | |
|---|---|
| Вес | 30 кг |
| Производитель | MALCHENKO |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Гиперэкстензия |
| Конструкция | Разборная |
| Максимальный вес пользователя | 200 кг |
| Назначение | Профессиональное |
| Состояние | Новое |
| Особенности | Регулировка по высоте |
| Система нагрузки | Собственный вес |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 75 см |
| Ширина | 62 см |
| Длина | 113 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | По умолчанию черный, но возможен любой. |
- Цена: 10 503 ₴








