
Жим ногами и Гакк-машина (2 в 1 ) (ПС-52)
54 025 ₴
Показать оптовые цены- Под заказ
- Оптом и в розницу
- Код: ПС-52
Отправка с 26 мая 2026
Жим ногами та Гакк-машина для професійної тренажерної зали (2 в 1) (45 градусів) (ПС-52)
Артикул: ПС-52
Інші назви: жим ногами лежачи, розгинання ніг, гакк-машина, гакк машина, жим ногами під кутом вгору, тренажер для жиму ногами.
Спеціалізоване обладнання для тренажерного залу Конструкція тренажера дозволяє максимально включити в роботу квадріцепси та повністю ізолювати нижню частину тіла
Обмеження:
по навантаженню (млинці) – 300 кг;
Характеристики Тренажера:
Д* Ш*В: 200*101*145 см;
Довжина навісної частини візка: 90 см
Кут нахилу візка - регулюється від -15 до +15 градусів
Кут нахилу спинки – регулюється від 45 до 25 градусів
У комплекті 2 штирі для зберігання млинців (стандартно під 50 мм млинці)
Вага незавантаженого візка: 30 кг;
Візок на 4 лінійних підшипниках.
Напрямні - шліфовані хромовані вали, діаметром 30 мм, із загартованою поверхнею.
Ідеальне кочення за будь-якого порушення симетричності зусиль. Механіка настільки добра, що візок штовхається як однією ногою в край платформи, так і двома ногами рівно по середині - без зміни зусилля.
Стандартний колір фарбування: сірий;
Висота, довжина, функціонал, колір фарбування тощо. параметри – можуть бути змінені за бажанням клієнта;
Вага тренажера: 155 кг
Матеріал: Труба профільна 80*60*3; 60*60*2;
Нагадуємо: гроші, вкладені у власне здоров'я – завжди себе окупають.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MALCHENKO |
| Страна производитель | Украина |
| Назначение | Профессиональное |
| Вес | 155 кг |
| Цвет | Серый |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 200 см |
| Ширина | 101 см |
| Высота | 145 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Конструкция | Разборная |
| Тип | Скамья + стойка |
| Максимальная нагрузка | 300 |
| Угол наклона | 45 |
- Цена: 54 025 ₴










