
Приставка тяга верхня-нижня на шведську стінку ПС-63.0
7 950 ₴
Показать оптовые цены+380 (93) 740-35-50
Мобильная связь, Viber- Под заказ
- Оптом и в розницу
- Код: ПС-63.3
Отправка с 13 мая 2026возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Приставка тяга верхня-нижня на шведську стінку
Артикул: ПС-63.3
Інші назви: верхня-нижня тяга, тяга верхнього блоку, тяга нижнього блоку
Універсальне спортивне обладнання. Основним призначенням є виконання вправ: тяга верхнього блоку та тяга нижнього блоку; інші види тяг - в залежності від типу ручок
Обмеження:
за вагою користувача — без обмежень, за умови використання за призначенням;
за вагою обтяжень - до 85кг
Поставляється в комплекті з широкою та малою ручкою для тяги. Шведська стінка в комплект не входить, ціна вказана за приставку.
Нагадування: гроші, вкладені в власне здоров'я, завжди себе окуповують.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MALCHENKO |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Шведская стенка |
| Максимальный вес пользователя | 300 кг |
| Конструкция | Настенная |
| Расстояние от стены | 25 см |
| Вес | 32 кг |
| Тип крепления | К стене |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 65 см |
| Ширина | 60 см |
| Высота | 220 см |
- Цена: 7 950 ₴


