
Згинання-розгинання ніг (комбі 2 в 1) (ПС-59)
51 159 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: ПС-59
Згинання-розгинання ніг (комбі 2 в 1) (професійна серія)
Артикул: ПС-59
Блоковий тренажер оснащений ваговим стеком. Згинання та розгинання ніг у тренажері відноситься до ізолюючих вправ, а саме, спрямованих на опрацювання однієї групи м'язів — квадрицепси, та біцепс стегна у другому режимі
Обмеження:
за вагою користувача – відсутні;
Характеристики тренажера:
Вага стеку: 100 кг (базова, опціонально може бути збільшена)
Д*Ш*В: 170*92*165 см;
Напрямні виготовлені з нержавіючої сталі.
Шківи для троса – капролонові, кожен обертається двома підшипниками; втулки в стеках – поліуретанові, все це гарантує довговічну та стабільну роботу тренажера.
Стандартний колір оббивки: чорний
Стандартний колір фарбування: чорний, сірий;
Вага стеку, колір оббивки, фарбування тощо. параметри - можуть бути змінені за бажанням клієнта.
Вага тренажера: 190 кг
Посилання на цей товар на нашому сайті:
Виробник: Україна, Кривий Ріг;
Матеріал: профільна Труба 60*60*2;
Також продаємо інше обладнання для домашніх та спеціалізованих тренажерних залів; спортивний інвентар - гантелі, штанги, млинці, грифи, і багато-багато іншого - звертайтеся!
Доставка в БУДЬ-ЯКЕ місто України!
Нагадуємо: гроші, вкладені у власне здоров'я, завжди себе окупають.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MALCHENKO |
| Страна производитель | Украина |
| Назначение | Профессиональное |
| Тип | Скамья + стойка |
| Конструкция | Разборная |
| Угол наклона | 0 град. |
| Максимальная нагрузка | 100 кг |
| Вес | 190 кг |
| Цвет | Серый |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 170 см |
| Ширина | 92 см |
| Высота | 165 см |
- Цена: 51 159 ₴









