
Стійки Зальні з нахилом №2
15 145 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: ПС-15
Стійки Зальні з нахилом №2 (Професійна серія)
Артикул: ПС-15
Інші назви: стійки для присідань, силова рама, рама зі страховкою, тримачі, упори, рама для присідань, стійка
Універсальні стійки під штангу зустрічаються у тому чи іншому вигляді, у кожному тренажерному залі. Основним призначенням є виконання базової силової вправи: присідання зі штангою, а також жимов під різними кутами при додаванні лавки, мають страховий майданчик на висоті 60 см від рівня підлоги.
Вертикальні стійки встановлені під зворотним кутом нахилу 7 градусів, що відповідає природній біометричній траєкторії підйому ваги тілом атлета. Кожна стійка має 7 гаків, що виконані з цільного листа металу товщиною 6 мм.
Обмеження за вагою користувача: відсутні;
Обмеження за вагою штанги: до 300 кг;
Характеристики Стійок Зальних:
Д * Ш * В: 160 * 122 * 175 см;
Стандартний колір фарбування: чорний; сірий;
Максимальна відстань між стійками та їх висота, колір фарбування тощо. параметри - можуть бути змінені за бажанням клієнта
Вага стійок: 65 кг
Також можливе встановлення додаткового обладнання для стійок:
- Додатковий штир для зберігання млинців (50 мм);
Виробник: Україна, Кривий Ріг;
Матеріал: Труба профільна 60*60*2;
Можна замовити інший варіант Стійок для роботи з вагами до 150 кг (див. Домашня серія)
Також продаємо інше обладнання для домашніх та спеціалізованих тренажерних залів; спортивний інвентар - гантелі, штанги, млинці, грифи, і багато-багато іншого - звертайтеся!
Доставка в БУДЬ-ЯКЕ місто України!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MALCHENKO |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 65 кг |
| Конструкция | Разборная |
| Максимальная нагрузка | 300 кг |
| Назначение | Профессиональное |
| Состояние | Новое |
| Тип | Стойка |
| Угол наклона | 7 град. |
| Тип тренажера | Многофункциональные, Для мышц груди, Для мышц рук, Для мышц ног |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 175 см |
| Длина | 160 см |
| Ширина | 122 см |
- Цена: 15 145 ₴








