
Стійки Зальні з нахилом
13 264 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: ПС-14
Стійки Зальні з нахилом (Професійна серія)
Артикул: ПС-15
Інші назви: стійки для присідань, силова рама, рама зі страховкою, тримачі, упори, рама для присідань, стійка
Універсальні стійки під штангу зустрічаються у тому чи іншому вигляді, у кожному тренажерному залі. Основним призначенням є виконання базової силової вправи: присідання зі штангою, а також жимов під різними кутами при додаванні лавки
Вертикальні стійки встановлені під зворотним кутом нахилу 7 градусів, що відповідає природній біометричній траєкторії підйому ваги тілом атлета. Кожна стійка має 7 гачків, що виконані з цільного листа металу товщиною 6 мм.
Обмеження за вагою користувача: відсутні;
Обмеження за вагою штанги: до 300 кг;
Характеристики Стійок Зальних:
Д*Ш*В: 130*120*175 см;
Стандартний колір фарбування: чорний; сірий;
Максимальна відстань між стійками та їх висота, колір фарбування тощо. параметри - можуть бути змінені за бажанням клієнта
Вага стійок: 58 кг
Виробник: Україна, Кривий Ріг;
Матеріал: Труба профільна 60*60*2;
Також можливе встановлення додаткового обладнання для стійок:
- Додатковий штир для зберігання млинців (50 мм);
Можна замовити інший варіант Стійок для роботи з вагами до 150 кг (див. Домашня серія)
Також продаємо інше обладнання для домашніх та спеціалізованих тренажерних залів; спортивний інвентар - гантелі, штанги, млинці, грифи, і багато-багато іншого - звертайтеся!
Доставка в БУДЬ-ЯКЕ місто України!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MALCHENKO |
| Страна производитель | Украина |
| Назначение | Профессиональное |
| Тип | Стойка |
| Конструкция | Разборная |
| Максимальная нагрузка | 300 кг |
| Вес | 58 кг |
| Угол наклона | 7 град. |
| Состояние | Новое |
| Бренд | MALCHENKO |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 130 см |
| Ширина | 120 см |
| Высота | 175 см |
- Цена: 13 264 ₴





