
Силова рама регульована (повзункова)
20 656 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: ПС-22
Силова рама (повзункова) (ПС-22)
Артикул: ПС-22
Інші назви: силова клітка, рамка для присідань, стійка для присідань, рама, жимова зі страховкою, прямокутний страхувальний каркас
Універсальне обладнання для будь - якої тренажерної зали . Основним призначенням є виконання базових силових вправ із найвищим рівнем безпеки – це дозволяє робити підходи з будь-якими, навіть критичними вагами, без партнера. Нічого зайвого: жорстка просторова рама, висока відносна вага тренажера, чотириразовий запас міцності, прямі кути у напрямку основних діючих сил - все це дозволяє досягти максимальної стійкості і надійності.
Обмеження:
за вагою користувача – відсутні;
по вазі штанги – до 300 кг;
Характеристики Силової рами:
Відстань між стійками: 120 см;
Д*Ш*В: 135*120*212 см;
Страхові упори та гаки-тримачі регулюються по висоті в діапазоні: 45-180 см від рівня підлоги, з кроком 5 см (!!)
Спосіб їх регулювання виконаний по кросс-фитовски: під нахилом убік можна витягти страховку чи гак, а надійна фіксація відбувається після повернення у робоче становище.
Кожний регульовочний отвір має поруч цифрову індикацію — вирізану прямо в металі.
У базову комплектацію силової рами також входить турнік, розташований вгорі силової рами, та 4 гаки-тримачі, що дозволяє використовувати силову раму відразу двом атлетам.
Страхові упори, гаки-тримачі, а також майданчик для станової тяги внизу рами – покриті зносостійкою гумою товщиною 7 мм.
Стандартний колір фарбування: сірий;чорний
Ширина, глибина, висота Силової рами, її вага, колір фарбування тощо. параметри – можуть бути змінені за бажанням клієнта;
Вага рами: 90 кг
Матеріал: Труба профільна 60*60*2;
Можливо замовити інший варіант Силової рами, для роботи з вагами до 150 кг (див. Домашня серія)
Нагадуємо: гроші, вкладені у власне здоров'я, завжди себе окупають.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MALCHENKO |
| Страна производитель | Украина |
| Назначение | Профессиональное |
| Тип | Силовая рама |
| Конструкция | Разборная |
| Максимальная нагрузка | 300 кг |
| Вес | 90 кг |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 135 см |
| Ширина | 120 см |
| Высота | 212 см |
- Цена: 20 656 ₴






